naruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


naruto
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Tréning Týmu 1

Goto down 
4 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
Morgen
Mizukage
Mizukage
Morgen


Počet príspevkov : 63
Reputation : 0
Join date : 09.04.2010

Tréning Týmu 1 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning Týmu 1   Tréning Týmu 1 - Stránka 3 EmptyNe apríl 11, 2010 7:37 pm

Ikemoto Genhou


to je výborný...i já mám Suiton...takže vás naučím techiku Suitonu kterou jsem sám vymyslel...ale budeto namáhavé a možná budete potit i krev a budete litova tže jste se narodily...jdete do toho srábci?uchechtl jsem se.
Návrat hore Goto down
kohaku1

kohaku1


Počet príspevkov : 37
Reputation : 0
Join date : 09.04.2010
Age : 27

Tréning Týmu 1 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning Týmu 1   Tréning Týmu 1 - Stránka 3 EmptyNe apríl 11, 2010 7:40 pm

Hanae

Jasne bude sranda sensei pozre sa nanho a usmeje sa a co je to za techniku???
Návrat hore Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Počet príspevkov : 85
Reputation : 0
Join date : 09.04.2010

Tréning Týmu 1 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning Týmu 1   Tréning Týmu 1 - Stránka 3 EmptyNe apríl 11, 2010 7:44 pm

Yumi

Zdvihne sa zo zeme. Strčí Fuuma Shuriken Sen-seiovi do rúk. jediná vec čo som mala po mame... nevadí... vy ste hol zničil tak si ho aj vyhoďte... povedala a odstúpila od neho.
Návrat hore Goto down
Morgen
Mizukage
Mizukage
Morgen


Počet príspevkov : 63
Reputation : 0
Join date : 09.04.2010

Tréning Týmu 1 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning Týmu 1   Tréning Týmu 1 - Stránka 3 EmptyNe apríl 11, 2010 7:47 pm

Ikemoto Genhou

povzdychnu si a vytáhnu jeden drát z kapsy.aniž by si toho někdo všiml tak už je fuuma shuriken celý a neponičený.podám ho Yumi.Hanae souhlasí...kdo chce ještě zesílit vy smradi?!
Návrat hore Goto down
adop

adop


Počet príspevkov : 72
Reputation : 1
Join date : 09.04.2010

Tréning Týmu 1 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning Týmu 1   Tréning Týmu 1 - Stránka 3 EmptyNe apríl 11, 2010 7:48 pm

Ren
Ak to je tanec Ruzovych kralikov nie, nechem, ak je to A alebo B ok berem Povedal som a stale sa na neho pozeral svojim vrazednym pohladom.
Návrat hore Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Počet príspevkov : 85
Reputation : 0
Join date : 09.04.2010

Tréning Týmu 1 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning Týmu 1   Tréning Týmu 1 - Stránka 3 EmptyNe apríl 11, 2010 7:48 pm

Yumi

Nevezme si ho. viem trénovať aj sama...
Návrat hore Goto down
kohaku1

kohaku1


Počet príspevkov : 37
Reputation : 0
Join date : 09.04.2010
Age : 27

Tréning Týmu 1 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning Týmu 1   Tréning Týmu 1 - Stránka 3 EmptyNe apríl 11, 2010 7:54 pm

Hanae

pozre sa na Yumi no tak nebud taka budeme trenovat ako tym??usmeje sa a pozre na senseia co je to za techniku A alebo B
Návrat hore Goto down
adop

adop


Počet príspevkov : 72
Reputation : 1
Join date : 09.04.2010

Tréning Týmu 1 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning Týmu 1   Tréning Týmu 1 - Stránka 3 EmptyNe apríl 11, 2010 7:54 pm

Ren
Tak uz to povedzte co je to za techniku Nuda, nech uz uci
Návrat hore Goto down
Morgen
Mizukage
Mizukage
Morgen


Počet príspevkov : 63
Reputation : 0
Join date : 09.04.2010

Tréning Týmu 1 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning Týmu 1   Tréning Týmu 1 - Stránka 3 EmptyNe apríl 11, 2010 7:58 pm

Ikemoto Genhou

nebuť namyšlená...řeknu a položím ji Fuumashuriken k nohám.potom si zase sednu na pařez.je to technika typu S...řeknu a kouknu se na ně všechny strašidelným pohledem.je vážně děsivý.
Návrat hore Goto down
adop

adop


Počet príspevkov : 72
Reputation : 1
Join date : 09.04.2010

Tréning Týmu 1 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning Týmu 1   Tréning Týmu 1 - Stránka 3 EmptyNe apríl 11, 2010 8:00 pm

Sai
Kuknem sa na neho este horsim. Z praveho oka vidno oko Sanbiho.
Návrat hore Goto down
Morgen
Mizukage
Mizukage
Morgen


Počet príspevkov : 63
Reputation : 0
Join date : 09.04.2010

Tréning Týmu 1 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning Týmu 1   Tréning Týmu 1 - Stránka 3 EmptyNe apríl 11, 2010 8:10 pm

Ikemoto Genhou

kouknu se na něj ještě strašidelněji.připadám si jako na soutěži v zlejším koukání.
Návrat hore Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Počet príspevkov : 85
Reputation : 0
Join date : 09.04.2010

Tréning Týmu 1 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning Týmu 1   Tréning Týmu 1 - Stránka 3 EmptyNe apríl 11, 2010 8:11 pm

Yumi

vražedne naňho pozerá. toe otrava...
Návrat hore Goto down
Morgen
Mizukage
Mizukage
Morgen


Počet príspevkov : 63
Reputation : 0
Join date : 09.04.2010

Tréning Týmu 1 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning Týmu 1   Tréning Týmu 1 - Stránka 3 EmptyNe apríl 11, 2010 8:17 pm

Ikemoto Genhou

budeme tu na sebe takhle dál hledět nebo se začneme učit tu S techniku?zeptám se a ani nemrknu.
Návrat hore Goto down
kohaku1

kohaku1


Počet príspevkov : 37
Reputation : 0
Join date : 09.04.2010
Age : 27

Tréning Týmu 1 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning Týmu 1   Tréning Týmu 1 - Stránka 3 EmptyNe apríl 11, 2010 8:22 pm

Hanae

pozre sa na vsetky a potom sa rychlo schova za senseia bojim bojim povie a usmeje sa podme uz trenovat sensei

zabi ich vsetkych mas moju silu dokazes to povie Rokubi ale Hanae ho vobec nepocuva
Návrat hore Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Počet príspevkov : 85
Reputation : 0
Join date : 09.04.2010

Tréning Týmu 1 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning Týmu 1   Tréning Týmu 1 - Stránka 3 EmptyNe apríl 11, 2010 8:37 pm

Yumi

S technika [b]Ide sa trénovať [b] povie a čaká...
Návrat hore Goto down
adop

adop


Počet príspevkov : 72
Reputation : 1
Join date : 09.04.2010

Tréning Týmu 1 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning Týmu 1   Tréning Týmu 1 - Stránka 3 EmptyNe apríl 11, 2010 9:23 pm

Ren
Uhne pohladom a povie "Dobre, tak ako sa robi??? spyta sa
Návrat hore Goto down
Morgen
Mizukage
Mizukage
Morgen


Počet príspevkov : 63
Reputation : 0
Join date : 09.04.2010

Tréning Týmu 1 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning Týmu 1   Tréning Týmu 1 - Stránka 3 EmptyPo apríl 12, 2010 6:15 am

Ikemoto Genhou

tohle je skupinová S technika...asi vám už došlo že to nebude až tak lehký...Mizu bushin no jutsu!řekl jsem a oběvily se u mě dva klony které se postavily spolu se mnou do trojuhelníkového útvaru.Suiton:Bouseki Sankaku(Voda:Rotující Trojuhelník)řekl jsem a udělal nějaké pečetě.potom jsem i mý kloni nasměrovaly jednuruku k tomu Ikemotovi na pravo a druhou na toho na levo.najednou se mezi jejich rukami vytvořil jakoby trojuhelník který sespojil u země a uprostřed mezi nimy.prázdný prostor se zaplnil vodou a trojuhelník se začal pomalu točit.začal se točit rychlejia rychleji a já potom řekl.z tohodle nikdo neunikne a nikdo do toho nepronikne...řekl jsem a kameny uvnitř se začaly rozpadat.najednou jsem tleskl i s mými klony a trojuhelník se zmrskl do malé kuličky která potom zmizela.byltam větší kráter.tohle je technika co vás budu učit...s touhle techikou vás nikdo neporazí...kromě mě a Mizukageho samozřejmě...usmál jsem se a klony se rozplynuly.
Návrat hore Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Počet príspevkov : 85
Reputation : 0
Join date : 09.04.2010

Tréning Týmu 1 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning Týmu 1   Tréning Týmu 1 - Stránka 3 EmptyPo apríl 12, 2010 4:03 pm

Yumi

pekne... hmm.. dúfam že sa to naučíme rýchlo... zaškerí sa. Opakuje si pečate ktoré spravil.
Návrat hore Goto down
Morgen
Mizukage
Mizukage
Morgen


Počet príspevkov : 63
Reputation : 0
Join date : 09.04.2010

Tréning Týmu 1 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning Týmu 1   Tréning Týmu 1 - Stránka 3 EmptyPo apríl 12, 2010 4:35 pm

Ikemoto Gushiken

nic se nestane.i jako jinchurikym zabere asi tak týden až dva,možná i víc,tréninku...uchechtl jsem se.
Návrat hore Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Počet príspevkov : 85
Reputation : 0
Join date : 09.04.2010

Tréning Týmu 1 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning Týmu 1   Tréning Týmu 1 - Stránka 3 EmptyPo apríl 12, 2010 4:47 pm

Yumi

Nič sa ani nemohlo stať lebo ona nerobila to jutsu. Opakovala si iba pečate -.-" ešte nič iné nerobila...
Návrat hore Goto down
Morgen
Mizukage
Mizukage
Morgen


Počet príspevkov : 63
Reputation : 0
Join date : 09.04.2010

Tréning Týmu 1 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning Týmu 1   Tréning Týmu 1 - Stránka 3 EmptyPo apríl 12, 2010 5:06 pm

Cloud

právě jsem dolétal do Kiri ale najednou jsem proletěl houfem ptáků,stratil jsem rovnováhu a spadl přímo dolů.z boku jsem narazi na Ikemota který právě chtěl říct něco důležité a oba dva jsme se zabořilydo země a ještě dalších 10 metrů jsme se třely o zem.dyž ustál prach tak na zemi ležel Ikemoto a nedaleko od něj Mizukage.

Ikemoto Genhou

na hlavě mi naběhla žílka a já kopl Clouda.ten odletěl a narazil hlavou do stromu.když spadl tak s velkou boulí na hlavě spal.nechápu jak ho mohly zvolit Mizukagem..ais jen pro jeho bojové schopnosti...řekl jsem si a rukou si projel vlasy.

Cloud

předstíral jsem že spím.ale když ztratil Ikemoto pozornost a prohrábl si vlasy tak jsem řekl Kuro Furai!a prakticky hned jsem byl u Ikemota a rukou jsem ho srazil na zem.byl rozhodně K.O takže teď jsem musel něco vymyslet.odhodil jsem ho pod strom a řekl těm třem.takže...dnes vás asi budu učit já protože váš sensei...ech...spadl ze schodů a je v nemocnici...snažil jsem se trapně vymluvit a mezitím jsem se snažil Ikemota nenápadně dokopat za strom.
Návrat hore Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Počet príspevkov : 85
Reputation : 0
Join date : 09.04.2010

Tréning Týmu 1 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning Týmu 1   Tréning Týmu 1 - Stránka 3 EmptyPo apríl 12, 2010 5:10 pm

Yumi

Asi preto, že vy ste Mizukagem nechcel byť... ozve sa na sen-seiovu poznámku. keď vidí čo sa stalo iba príde ku Kagemu. Mizukage-sama, páčite sa mi... zaškerí sa.
Návrat hore Goto down
Morgen
Mizukage
Mizukage
Morgen


Počet príspevkov : 63
Reputation : 0
Join date : 09.04.2010

Tréning Týmu 1 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning Týmu 1   Tréning Týmu 1 - Stránka 3 EmptyPo apríl 12, 2010 5:25 pm

Cloud

heh...no ale taky nejsu nejmladší...i když 21 let taky néni tak špatný...řeknu si pro sebe.až konečně dokopu Ikemota za strom tak seotočím na ostatní a řeknu.Ikemoto vás určitě už vyzkoušel na boj ale já ještě ne...teď budetak tři dny v limbu...ech...nemocnici...tak budu váš sensei a potřebuji vás vyzkoušet z boje...nebudu tak přísný jak Ikemoto takže použijte cokoliv chcete...řekl jsem a dal ruce v bok.byla vidět moje levá ruka a byla úplně zahalená oblečením.
Návrat hore Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Počet príspevkov : 85
Reputation : 0
Join date : 09.04.2010

Tréning Týmu 1 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning Týmu 1   Tréning Týmu 1 - Stránka 3 EmptyPo apríl 12, 2010 5:28 pm

Yumi

ZAškerí sa a vyberie veľký kunai. Spraví pečate na kawarimi a rozbehne sa naňho.
Návrat hore Goto down
kohaku1

kohaku1


Počet príspevkov : 37
Reputation : 0
Join date : 09.04.2010
Age : 27

Tréning Týmu 1 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning Týmu 1   Tréning Týmu 1 - Stránka 3 EmptyPo apríl 12, 2010 5:33 pm

Hanae

rozbehe sa na Mizukageho s katanou v ruke pribehne k nemu a viskoci do vzduchu spravy salto a katanou namiery na Mizukageho
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Tréning Týmu 1 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning Týmu 1   Tréning Týmu 1 - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
Tréning Týmu 1
Návrat hore 
Strana 3 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Tréning tým 1
» TRÉNING PRE TÍM: 1
» Tréning tým 2
» Tréning Tímu 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
naruto :: Herne miestnosti :: Water country :: Vesnica-
Prejdi na: