naruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


naruto
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Misia - Stopovanie Nekomaty

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Juubi
Raikage
Raikage
Juubi


Počet príspevkov : 124
Reputation : 2
Join date : 07.04.2010

Misia - Stopovanie Nekomaty Empty
OdoslaťPredmet: Misia - Stopovanie Nekomaty   Misia - Stopovanie Nekomaty EmptyNe apríl 11, 2010 7:05 pm

táto misia sem:
Návrat hore Goto down
goolaj

goolaj


Počet príspevkov : 118
Reputation : 0
Join date : 10.04.2010
Bydlisko : Ivanka pri Dunaji

Misia - Stopovanie Nekomaty Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia - Stopovanie Nekomaty   Misia - Stopovanie Nekomaty EmptyNe apríl 11, 2010 7:10 pm

Miako
Nasledovala som senseia...
Návrat hore Goto down
Ikarius

Ikarius


Počet príspevkov : 34
Reputation : 0
Join date : 10.04.2010

Misia - Stopovanie Nekomaty Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia - Stopovanie Nekomaty   Misia - Stopovanie Nekomaty EmptyNe apríl 11, 2010 7:16 pm

Takeru Takahashi

Takže jo, Nekomata nemá Jinchuurikiho, alespoň pokud vím... takže půjde cítit silná chakra... jinak to nepůjde řekl jsem a začal dělat dlouhou řadu ručních pečetí, na konci při Tora jsem bouchul do země a vykřikl Kinjutsu: Shouton Doragon Kuchiyose a u ruky se mi zjevili 2 draci, oba dva z krystalu Raizaku, Fuuijine... tohle je Miako řekl jsem a naskočil na Raizaka...
Návrat hore Goto down
goolaj

goolaj


Počet príspevkov : 118
Reputation : 0
Join date : 10.04.2010
Bydlisko : Ivanka pri Dunaji

Misia - Stopovanie Nekomaty Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia - Stopovanie Nekomaty   Misia - Stopovanie Nekomaty EmptyNe apríl 11, 2010 7:18 pm

Miako
Naskočila som na draka.Teší ma,povie a vyrazia...
Návrat hore Goto down
Ikarius

Ikarius


Počet príspevkov : 34
Reputation : 0
Join date : 10.04.2010

Misia - Stopovanie Nekomaty Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia - Stopovanie Nekomaty   Misia - Stopovanie Nekomaty EmptyNe apríl 11, 2010 7:22 pm

Takeru Takahashi

Mě taky, někoho tak hezkého jsem naposledy vezl, když měl Takeru ve 12 První Holku řekl Fuujin a zakřenil se, na čele mi naběhla Anime Žilka ty blbče zakřičel jsem a dál to už ignoroval, draci vylétly a sledovli pach chakry...
Návrat hore Goto down
goolaj

goolaj


Počet príspevkov : 118
Reputation : 0
Join date : 10.04.2010
Bydlisko : Ivanka pri Dunaji

Misia - Stopovanie Nekomaty Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia - Stopovanie Nekomaty   Misia - Stopovanie Nekomaty EmptyNe apríl 11, 2010 7:25 pm

Miako
Nad komplimentom draka som sa usmiala.Takeru-san.A keď ju najdeme tak čo?
Návrat hore Goto down
Ikarius

Ikarius


Počet príspevkov : 34
Reputation : 0
Join date : 10.04.2010

Misia - Stopovanie Nekomaty Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia - Stopovanie Nekomaty   Misia - Stopovanie Nekomaty EmptyNe apríl 11, 2010 7:27 pm

Takeru Takahashi

Musíme na ní připevnit tuhle pečeť, vsadím se o 100 Ryu, že tvoje schopnosti jsou úžasné, takže já zaměstnám Nekomatu svým Jutsu a ty mezitím připevníš pečeť... snad se nevyskytne nějáký problém řekl jsem a zasmál se..
Návrat hore Goto down
goolaj

goolaj


Počet príspevkov : 118
Reputation : 0
Join date : 10.04.2010
Bydlisko : Ivanka pri Dunaji

Misia - Stopovanie Nekomaty Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia - Stopovanie Nekomaty   Misia - Stopovanie Nekomaty EmptyNe apríl 11, 2010 7:30 pm

Miako
NO,nený to nič moc ale pokúsim sa vás nesklamať,Takeru-san,povie a pozre sa dopredu...
Návrat hore Goto down
Juubi
Raikage
Raikage
Juubi


Počet príspevkov : 124
Reputation : 2
Join date : 07.04.2010

Misia - Stopovanie Nekomaty Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia - Stopovanie Nekomaty   Misia - Stopovanie Nekomaty EmptyNe apríl 11, 2010 7:34 pm

Nibi no Nekomata

Sedela vo svojom úkryte a lízala si labku. Tí zlí ninjovia z kumo! Nedajú mi pokoj! Ale nibi ich zabije!!! Zabije ich všetkých a potom si ju hádam kyuubi-chan všimne!!! Nibi si potom ďalej lízala labku a vymýšlala diabolský plán...
Návrat hore Goto down
Ikarius

Ikarius


Počet príspevkov : 34
Reputation : 0
Join date : 10.04.2010

Misia - Stopovanie Nekomaty Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia - Stopovanie Nekomaty   Misia - Stopovanie Nekomaty EmptyNe apríl 11, 2010 7:35 pm

Takeru Takahashi

Takeru, za chvíly jsme tam, cítím její mocnou chakru řekl Raizak a prudce zatočil směrem doprava Tady ji máš řekl jsem a zaletu hodil Miko malý papírek s pečetí od Tsunami Jen si prosím dávej pozor, nerad bych, aby tě zasáhli moje krystalové techniky, vrátit něco z krystalové podoby do normílní podoby je pro mě sice hračka... ale ještě jsem to nezkoušel na člověku řekl jsem a zasmál se
Návrat hore Goto down
goolaj

goolaj


Počet príspevkov : 118
Reputation : 0
Join date : 10.04.2010
Bydlisko : Ivanka pri Dunaji

Misia - Stopovanie Nekomaty Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia - Stopovanie Nekomaty   Misia - Stopovanie Nekomaty EmptyNe apríl 11, 2010 7:39 pm

Miako
Zobrala pečať.Nebojte,Takeru-san,povedala a usmiala sa naňho.
Návrat hore Goto down
Ikarius

Ikarius


Počet príspevkov : 34
Reputation : 0
Join date : 10.04.2010

Misia - Stopovanie Nekomaty Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia - Stopovanie Nekomaty   Misia - Stopovanie Nekomaty EmptyNe apríl 11, 2010 7:44 pm

Takeru Takahashi

Dobře, jsme tady Takeru řekl Raizak a i s Fuuijinem přistály blízko jeskyně Máme tady zůstat, nebo ne? optaly se draci Ne, bude to v pořádku řekl jsem a pousmál se, v tom jsem se zadíval na jeskyni, byla obrovská Tak jo, začneme s prvním menším opatřením Ne-Mi-Hitsuji-Inu-Tora dokončil jsem pečetí a dal ruce k sobě Shōton: Suishō Rokkakuchū vykřikl jsem a ze země okolo jeskyně vylétlo 5 krystalových pilířů Tak jo, tohle ji udrží uvnitř pilířů, jdi opatrně za mnou řekl jsem a pomalu vcházel do jeskyně.
Návrat hore Goto down
goolaj

goolaj


Počet príspevkov : 118
Reputation : 0
Join date : 10.04.2010
Bydlisko : Ivanka pri Dunaji

Misia - Stopovanie Nekomaty Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia - Stopovanie Nekomaty   Misia - Stopovanie Nekomaty EmptyNe apríl 11, 2010 7:47 pm

Miako
Kívla som.Takeru-san,môžu tu biť akatsuki bolo by dobré byť potichu,povedala pri šlapaný...
Návrat hore Goto down
Juubi
Raikage
Raikage
Juubi


Počet príspevkov : 124
Reputation : 2
Join date : 07.04.2010

Misia - Stopovanie Nekomaty Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia - Stopovanie Nekomaty   Misia - Stopovanie Nekomaty EmptyNe apríl 11, 2010 7:52 pm

Nibi no Nekomata

Zacítila chakru. Strašne zarevala a vystrelila smerom von obrovskú vodnú gulu takej sily že ju nezastaví ani kryštál...
Návrat hore Goto down
goolaj

goolaj


Počet príspevkov : 118
Reputation : 0
Join date : 10.04.2010
Bydlisko : Ivanka pri Dunaji

Misia - Stopovanie Nekomaty Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia - Stopovanie Nekomaty   Misia - Stopovanie Nekomaty EmptyNe apríl 11, 2010 7:53 pm

Miako Nadare
Odkosčila som a gula ma minula.Nekomata?
Návrat hore Goto down
Ikarius

Ikarius


Počet príspevkov : 34
Reputation : 0
Join date : 10.04.2010

Misia - Stopovanie Nekomaty Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia - Stopovanie Nekomaty   Misia - Stopovanie Nekomaty EmptyNe apríl 11, 2010 7:55 pm

Takeru Takahashi

Sakra, vodní koule... nevěděl jsem, že používá vodu řekl jsem a pousmál se, dal jsem ruku před sebe a jakmile se ruka přiblížila ke kouli, tak se změnila na krystal Shōton: Hashō Kōryū vykřikl jsem a vytvořil 2 draky ze Shoutonu...
Návrat hore Goto down
goolaj

goolaj


Počet príspevkov : 118
Reputation : 0
Join date : 10.04.2010
Bydlisko : Ivanka pri Dunaji

Misia - Stopovanie Nekomaty Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia - Stopovanie Nekomaty   Misia - Stopovanie Nekomaty EmptyNe apríl 11, 2010 7:56 pm

Miako
Spravila som pečate na kawarimi a čakala...
Návrat hore Goto down
Juubi
Raikage
Raikage
Juubi


Počet príspevkov : 124
Reputation : 2
Join date : 07.04.2010

Misia - Stopovanie Nekomaty Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia - Stopovanie Nekomaty   Misia - Stopovanie Nekomaty EmptyNe apríl 11, 2010 8:07 pm

Nibi no Nekomata

Nibi vybehla von a rozbila drakov. Oči sa jej zaleskli a na Takeru z nich vypustila vlnu z čistej chakry.
Návrat hore Goto down
goolaj

goolaj


Počet príspevkov : 118
Reputation : 0
Join date : 10.04.2010
Bydlisko : Ivanka pri Dunaji

Misia - Stopovanie Nekomaty Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia - Stopovanie Nekomaty   Misia - Stopovanie Nekomaty EmptyNe apríl 11, 2010 8:10 pm

Miako Nadare
Takeru-san,kam to mám prilepiť?Spýtala sa...
Návrat hore Goto down
Ikarius

Ikarius


Počet príspevkov : 34
Reputation : 0
Join date : 10.04.2010

Misia - Stopovanie Nekomaty Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia - Stopovanie Nekomaty   Misia - Stopovanie Nekomaty EmptyNe apríl 11, 2010 8:19 pm

Takeru Takahashi

Sakra, nesníšám Bijuu, už aby se jich Akatsuki zbavili zakřičel jsem a začal dělat pečetě Shōton: Suishō Kyō - Gekitai vykřikl jsem a přede mnou se zjevilo Krystalové zrcadlo, ten útok pohtilo a následně odrazilo, jako kdyby to bylo světlo Teď je řada na mne vykřikl jsem a udělal pečetě Shōton: Suishōheki Hachi no Jin křikl jsem nakonec a okolo Nekomaty se začaly dělat krystaly, byly obrovské a plné chakry Shoutonu Miako, teď... rychle, tohle sice udrží i sílu Sanbiho, ale jen tak na minutu, přidělej tu pečeť vykřikl jsem...
Návrat hore Goto down
goolaj

goolaj


Počet príspevkov : 118
Reputation : 0
Join date : 10.04.2010
Bydlisko : Ivanka pri Dunaji

Misia - Stopovanie Nekomaty Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia - Stopovanie Nekomaty   Misia - Stopovanie Nekomaty EmptyNe apríl 11, 2010 8:20 pm

Miako
Skočila a lístok prilepila na hlavu.Dúfam že to výde,povedala v udchu a čakala...
Návrat hore Goto down
Ikarius

Ikarius


Počet príspevkov : 34
Reputation : 0
Join date : 10.04.2010

Misia - Stopovanie Nekomaty Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia - Stopovanie Nekomaty   Misia - Stopovanie Nekomaty EmptyNe apríl 11, 2010 8:21 pm

Takeru Takahashi

Super, ale teď mizíme, protože jsem přestal dávat do krystalu chakru, tím pádem praskne jak nic řekl jsem a opět svolal Raizaka Naskoč křikl jsem a jakmile Miako naskočila, tak jsme vylétly ven z jeskyně...
Návrat hore Goto down
goolaj

goolaj


Počet príspevkov : 118
Reputation : 0
Join date : 10.04.2010
Bydlisko : Ivanka pri Dunaji

Misia - Stopovanie Nekomaty Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia - Stopovanie Nekomaty   Misia - Stopovanie Nekomaty EmptyNe apríl 11, 2010 8:24 pm

Miako
Ja som to zvádla.Takeru mal pravdu.Potom si len povzdychne.Dobrá,ale aj krátka misia,poznamená Miako...
Návrat hore Goto down
Juubi
Raikage
Raikage
Juubi


Počet príspevkov : 124
Reputation : 2
Join date : 07.04.2010

Misia - Stopovanie Nekomaty Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia - Stopovanie Nekomaty   Misia - Stopovanie Nekomaty EmptyNe apríl 11, 2010 8:24 pm

Nibi no Nekomata

Oni chceli Nibi prvokovať?! Ale nibi im raz ukáže... a potom si ju kyuubi-kun určite všimne!! Tie jeho zuby... Nibi bola tak omámená spomínaním na kyuubiho prednosti že vošla späť dnu a lahla si na zem...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Misia - Stopovanie Nekomaty Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia - Stopovanie Nekomaty   Misia - Stopovanie Nekomaty Empty

Návrat hore Goto down
 
Misia - Stopovanie Nekomaty
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
naruto :: Herne miestnosti :: Lighting Country :: Misie-
Prejdi na: