naruto
 
DomovFAQHľadaťZoznam užívateľovUžívateľské skupinyRegistráciaPrihlásenie

Share | 
 

 Kazekage - Gaara

Goto down 
AutorSpráva
Gaara - Kazekage
Kazekage
Kazekage
avatar

Počet príspevkov : 110
Reputation : 2
Join date : 06.04.2010

OdoslaťPredmet: Kazekage - Gaara   Ut apríl 06, 2010 4:55 pm

Meno: Gaara
Miestnosť: Suna
Hodnosť: Kazekage
Vek: 28
Pohlavie: muž
Sen: Pomáhať spriatelenej vesnici zvanej Konoha.
Štýl boja:

-Taijutsu: často
-Ninjutsu: Stále
-Genjutsu: nikdy

- Zbraň, vybavenie: ZVN
Schopnosti:
Kludný - ako kedy, Pomalý, Silný
Podstata: Fuuton (naučená)
Výzor: Červený plášt, červené vlasy, kruhy pod očami

- Váha: 71
- Výška: 185 cm
- Vhľad vlasov:Do špicata, červené
- Farba očí: zelené
Vlastnosti: Priateľ s Hokagem - Narutom, málo - priateľský, ochranca vesnice Suna

Životopis: Gaaru trénoval jeho otec, ale vychovával ho jeho strýc Yashamaru. Šest let měla Gaarova rodina i celá Písečná vesnice z Gaary strach a vyhýbali se mu. Gaara tedy věřil, že jediný, kdo ho má rád, je právě Yashamaru. Avšak když bylo Gaarovi šest let, tak jeho otec Kazekage nařídil Yashamarovi, aby Gaaru zabil. Důvodem toho činu bylo to, že si Kazekage myslel, že Gaara je nepodařený experiment. Při pokusu o zavraždění Gaary byl Yashamaru zraněn. Než zemřel, tak Gaarovi řekl, že ho nikdy neměl rád. I když se ho snažil mít rád, tak mu nemohl odpustit, že vzal život jeho milované sestře. Yashamaru také Gaarovi vysvětlil původ jeho jména: 我を愛する修羅 - ware wo ai suru shura - masakr z lásky sám k sobě).

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhMalej Gaara Gaarova matka nesnášela vesnici za to, že ji a jejího syna použili jako oběť pro zbraň, a proklela Gaaru za způsobenou bolest. Poté, co si Gaara uvědomil, že ho nikdo nemiloval, tak použil písek k vytvoření tetování na svém čele - 愛 (ai - "láska") jako symbol démona, který miluje jen sám sebe. Po dalších šest let se neustále Gaaru snažili zabít, všechny tyto atentáty nařídil jeho otec.

Gaara je v podstatě stejný jako Naruto, celá vesnice ho nesnášela a obávala se ho kvůli jeho strašné síle, kterou mu dodává démon v jeho těle. Gaara se tak stal citově vyřízeným, ale tichým člověkem. Jako zábavu a smysl svého života našel vraždění osob, které Kazekage poslal, aby Gaaru zabili. Vraždil také všechny, kteří byli jiní než on (tedy vlastně chtěl zabít každého). Démon v jeho těle mu nedovolil usnout, protože ve spánku by sežral jeho osobnost. Gaara tedy nikdy nespí (krom když použije speciální Jutsu).

Gaara čumí z písku Gaarovou schopností je ovládání písku, díky tomu, že je do něj zaklet Shukaku, tak písek Gaaru ochraňuje automaticky. To ovšem způsobuje, že Gaara takměř nemůže používat Taijutsu. Gaara s sebou neustále nosí nádobu (tykev) plnou písku. Písek v nádobě je násáklý krví lidí, které zabil a navíc je vylepšen pomocí Chakry. Samotná nádoba je také vytvořena z písku. Gaara je schopen ovládat libovolný písek v jeho okolí, dokonce z minerálů v zemi i vytvářet další, ale písek v jeho nádobě se mu ovládá nejlépe.

Všechna Gaarova jutsu jsou založena na písku, většina z nich jsou jednoduché útočné a obranné techniky. Lze je však použít i pro jiné účely, například pro létání ve vzduchu (Sabaku Fuyuu - Pouštní zavěšení) nebo šmírování (Daisan no Me - Třetí oko). Během boje Gaara často používá kombinaci Sabaku Kyuu (pouštní rakev) a Sabaku Sousou (pouštní pohřeb).

Gaarovou hlavní obranou je Suna no Tate (písečný štít), tento štít Gaaru neustále ochraňuje i proti jeho vůli. Lze ho ovšem pokořit pomocí velké rychlosti a síly, což předvedl nejdříve Rock Lee, a pak i Uchiha Sasuke. Když písečný štít selže, tak má Gaara ještě v rukávu Suna no Yoroi (Písečné brnění). Je to vrstva velmi tvrdého písku na celém povrchu Gaarova těla, činí tak jeho tělo téměř nezranitelné, ale zase spotřebovává hodně Chakry.

Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://fivekage.narutorpg.org/forum-f22/topic-t3.htm
 
Kazekage - Gaara
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
naruto :: Herne miestnosti :: Wind Country :: Informacie-
Prejdi na: