naruto
 
DomovFAQHľadaťZoznam užívateľovUžívateľské skupinyRegistráciaPrihlásenie

Share | 
 

 Madara Uchiha

Goto down 
AutorSpráva
Madara Uchiha
Akatsuki leader
Akatsuki leader
avatar

Počet príspevkov : 84
Reputation : 0
Join date : 06.04.2010
Bydlisko : Slovakia

OdoslaťPredmet: Madara Uchiha   Ut apríl 06, 2010 10:03 pm


Meno: Madara Uchiha
Miestnosť: Akatsuki
Hodnosť: Leader (Trieda S)
Vek: 100 cca.
Pohlavie: muž
Sen: Ovládnuť Juubiho
Klan: Uchiha
Kekkei Genkai: Sharingan
Schopnosť Kekkei Genkai: Sharingan, Mangekyou Sharingan (ilúzie)
Štýl boja:

-Taijutsu: ak je nutné
-Ninjutsu: používa ho skoro stále
-Genjutsu: vždy keď využía sharingan

- Zbraň, vybavenie:
-
Schopnosti: neuveriteľná rýchlosť, neuveriteľna sila, neueriteľná koncentrácia chakry, nesmrteľný, vynikajúci v boji na blízku aj v boji na diaľku.
Podstata: Všetkych 5 elementov na najvyššej úrovni
Výzor: chodí v tmavom kabáte s krvavo červenými oblakmi, nosí oranžovú masku ktorá má dieru na jedno oko..

- Váha: 55.9kg
- Výška: 175cm
- Vhľad vlasov: čierne rozcuchané vlasy
- Farba očí: čierne, ale skoro stále používa sharingan..
Náboženstvo: verí v seba
Vlastnosti: často sa správa ako dieťa
Životopis postavy:
Madarová slávna a mocná chakra bola najsilnejšia zo všetkých Uchíhov. Kyuubi považoval túto chakru za prekliatu pokrvnú vlastnosť klanu Uchiha a hrozivejšiu,ako jeho vlastná. Madara sám povedal, že má schopnosť ovládať Bijuu a to cez Mangekyou Sharingan. Táto schopnosť bola podobná, čo vlastnil Shodaime Hokage - Mokuton.Uchiha Madara vyrastal v dobách,kedy moc a sláva znamenala všetko. Preto zabil priateľa k získaniu Mangekyou sharinganu. Čím viac bol klan Uchiha slávnejší,tým viac nepriateľov stálo proti nemu a bola potreba zvýšiť silu. Ich hlavným nepriateľom bol lesný klan Senju,ktorý viedol Hashirama-Shodaime Hokage. Keď si jedna vesnica najala Senju,druhá vesnica si najala Uchihov. Uchihovia boli pre nich rovnocennými súpermi. Madarov brat so všetkým súhlasil a dobrovolne ponúkol svoje oči. Madara tým získal dokonalý-večný Mangekyou a stal sa vodcom všetkých Uchihov.Klan Senju zrazu požiadal o mierovú zmlúvu s klanom Uchiha a Madara ako jediný to odmietal. ,,Kam zmizla nenávisť,ktorú jeden klan k druhému pociťoval a pre čo sa môj brat obetoval ? ” Ako vodca Uchihov musel rešpektovať ich rozhodnutie. Neskôr uzavrela Aliancia dohodu so zemou Ohňa na obranu ich teritoria a tak vznikla Konohagakure. Ostatné zeme ich ihneď napodobnily a boje pomaly ustávali. Ale potom sa začala voľba prvého Hokage. Túto úlohu dostal Hashirama. Uchihovia strácali svoju dôležitosť a pre ich ochranu si zvolil svoju cestu a postavil sa proti Hashiramovi. Žiadny z nich ho nenasledoval a mysleli si,že chce znova rozpútať vojnu. Bol nútený opustiť vesnicu.

Posadnutý túžbou sa vrátil a spolu s Kyuubim vyzval Konohu na súboj. Madara bol porazený v Udolí konca - the Valley of the End,kde sú postavené 2 giganticke sochy Uchiha Madary a Senju Hashiramy pri vodopáde.Po porážke odišiel zahanbený a založil organizáciu Akatsuki.

Všetci si mysleli,že Madara je mrtvý,dokonca aj Hashirama si to myslel,ale on stále žil. Aby sa zamedzilo podobnému incidentu,dal Nidaime Hokage specialnu funkciu pre Uchiha klan – vojenskú políciu v Listovej. Ale jej pravým účelom bolo držať Uchihy stranou,podriadiť si ich a ovládnuť.Tí vnímavejši odhalili,o čo v skutočnosti ide a pokúsili sa nasledovať Madaru v jeho stopách,ale už bolo neskoro. Madara je momentálne hlavný vodca Akatsuki známy ako Tobi.

Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://www.konoha.cz
 
Madara Uchiha
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
naruto :: Herne miestnosti :: Akatsuki :: Charaktery-
Prejdi na: