naruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


naruto
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Tréning tým 1

Goto down 
4 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Juubi
Raikage
Raikage
Juubi


Počet príspevkov : 124
Reputation : 2
Join date : 07.04.2010

Tréning tým 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1   Tréning tým 1 - Stránka 2 EmptySo apríl 10, 2010 11:42 am

Tsunami

Jakmile ďobol kunaiom do lávovej guly kunai sa rozpustil.
Jeden z klonov vytvoril lávový štít a gule sa oň len tak roztrieštili.
"Myslím že tento tréning odložíme na neskôr..." povedala a zrušila všetky jutsu. Nechala len troch klonov.
"Ja si musím ničo vybaviť. Nechám tu klonov ktorí vás zatiaľ budú trénovať" povedala Tsunami a zmizla.

Klon č. 1, 2, 3
Každý t klonov vzal jedného člena týmu na jednu stranu lúky.
"Takže čo by si chcel trénovať?" povedal každý klon.
Návrat hore Goto down
kohaku1

kohaku1


Počet príspevkov : 37
Reputation : 0
Join date : 09.04.2010
Age : 27

Tréning tým 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1   Tréning tým 1 - Stránka 2 EmptySo apríl 10, 2010 11:52 am

Edward

pozre na Klona a povie Youton: raba shīrudo toto jutsu chcem trenovat potom odskoci dozadu tak mozeme zacat sensei potom zo seba zhodi plast a vyhrnie si rukav na pravej ruke a ukaze mechanicku ruku putom z nej visunie bodak
Spoiler:


Naposledy upravil kohaku1 dňa So apríl 10, 2010 11:57 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
adop

adop


Počet príspevkov : 72
Reputation : 1
Join date : 09.04.2010

Tréning tým 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1   Tréning tým 1 - Stránka 2 EmptySo apríl 10, 2010 11:53 am

ryo
Chcel by som sa naucit Juugan no jutsu povedal som nahlas. Cakal som co klon odpovie.
Návrat hore Goto down
Juubi
Raikage
Raikage
Juubi


Počet príspevkov : 124
Reputation : 2
Join date : 07.04.2010

Tréning tým 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1   Tréning tým 1 - Stránka 2 EmptySo apríl 10, 2010 12:31 pm

Tsunami

Klon č. 1 (Edward)
"Takže. Sformuj svoju lávovú podstatu do formy štítu a potom to tak nejak spevni. Aby sa cez ten štít útoky nedostali" povedal klon a sadol si ku stromu.

Klon č. 2 (Ryo)
"A ako ja mám vedieť čo je to za techniku??? Ničo mi o nej povedz!" povedal nahnevaný klon a čakal...

Spoiler:
Návrat hore Goto down
kohaku1

kohaku1


Počet príspevkov : 37
Reputation : 0
Join date : 09.04.2010
Age : 27

Tréning tým 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1   Tréning tým 1 - Stránka 2 EmptySo apríl 10, 2010 12:34 pm

Edward

Bodak zmiizne a on schova ruku do rukavu dobre potom vipusti lavu a zacne ju formovat do podobi stitu ked bude skoro v polovine tak sa stit rozpadne.
Návrat hore Goto down
adop

adop


Počet príspevkov : 72
Reputation : 1
Join date : 09.04.2010

Tréning tým 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1   Tréning tým 1 - Stránka 2 EmptySo apríl 10, 2010 12:36 pm

Keby som tak mal rodinu, ty by ma to naucili Je to druh Genjutsu triedy C, Chytim uzivatela do Gen a oblbnem mu hlavu a bude ako keby vydiet vsetko desat krat pomalsie. Ale v skutocnosti budem normelne rychy, takze ked on uvidi ako sa chystam udriet, uz bude na zemi nadychol som sa "Staci?
Spoiler:
Návrat hore Goto down
Juubi
Raikage
Raikage
Juubi


Počet príspevkov : 124
Reputation : 2
Join date : 07.04.2010

Tréning tým 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1   Tréning tým 1 - Stránka 2 EmptyNe apríl 11, 2010 8:59 am

Tsunami Matashi

"Počkajte tu! Niečo sa deje!" povedala zo strachom v hlase a zmizla..
Návrat hore Goto down
kohaku1

kohaku1


Počet príspevkov : 37
Reputation : 0
Join date : 09.04.2010
Age : 27

Tréning tým 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1   Tréning tým 1 - Stránka 2 EmptyNe apríl 11, 2010 9:59 am

Edward

Otoci sa na Senseia ktori hned zmizne kam asi isiel pomysly si znovu som zacal vitvarat stit ktory sa znovu rozpadol musim to zvladnut pomysly si a trenuje dalej.
Návrat hore Goto down
Juubi
Raikage
Raikage
Juubi


Počet príspevkov : 124
Reputation : 2
Join date : 07.04.2010

Tréning tým 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1   Tréning tým 1 - Stránka 2 EmptyNe apríl 11, 2010 10:02 am

Tsunami Matashi

Pribehla späť.
"Raikage vás volá - do jeho kancelárie - hneď!" povedala Tsunami a rozbehla sa smerom ku hlavnej budove.

-Píšte do raikageho pracovne potom...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Tréning tým 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1   Tréning tým 1 - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Tréning tým 1
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» TRÉNING PRE TÍM: 1
» Tréning tým 2
» Tréning Tímu 1
» Tréning Týmu 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
naruto :: Herne miestnosti :: Lighting Country :: Vesnica-
Prejdi na: