naruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


naruto
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Tréning Týmu 1

Goto down 
4 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorSpráva
Morgen
Mizukage
Mizukage
Morgen


Počet príspevkov : 63
Reputation : 0
Join date : 09.04.2010

Tréning Týmu 1 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning Týmu 1   Tréning Týmu 1 - Stránka 4 EmptyPo apríl 12, 2010 5:42 pm

Cloud

ani se nehnu.Kuro Tate...řeknu s klidem a jednoduše před sebe dám ruku.najednou mi od ní vystřelí jakási černá barva a vytvoří něco jako obří šťít.jakmile do něj narazí Hanaenina katana tak štít z boků vydá slabé černé paprsky a chytí čepel katany.najednou s ní Hanae nemůže ani pohnout.
Návrat hore Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Počet príspevkov : 85
Reputation : 0
Join date : 09.04.2010

Tréning Týmu 1 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning Týmu 1   Tréning Týmu 1 - Stránka 4 EmptyPo apríl 12, 2010 5:45 pm

Yumi

Kým je ňou zamestnaný, objaví sa za ním aj s kunaiom. Dá mu ho pri krk. to bude preňho lahké... zamračí sa.
Návrat hore Goto down
kohaku1

kohaku1


Počet príspevkov : 37
Reputation : 0
Join date : 09.04.2010
Age : 27

Tréning Týmu 1 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning Týmu 1   Tréning Týmu 1 - Stránka 4 EmptyPo apríl 12, 2010 5:56 pm

Hanae

pusti katanu a padne na zem potom vitiahne shurikeny a na nich je dratk potom ich hodi na strom a shurikeny sa obtocia okolo jednej vetve ned mizukagem potom potiahne dratik zhodi vetvu na Mizukageho Smile
Návrat hore Goto down
Morgen
Mizukage
Mizukage
Morgen


Počet príspevkov : 63
Reputation : 0
Join date : 09.04.2010

Tréning Týmu 1 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning Týmu 1   Tréning Týmu 1 - Stránka 4 EmptyPo apríl 12, 2010 6:08 pm

Cloud

Akkan Rakka.(světelná kapka)..řeknu prostě a větev se najednou zastaví ve vzduchu a Yumi nemůže ani pohnout z kunaiem.temný šťít se rozplyne a potom je vidět že větev i kunai jsou obalené jakýmsi zvláštním světlem.vyvlíknu sez Yumina sevření atrochu podejdu.tohle miluju...řeknu a lusknuprsty mé zahalené,levé rukya větev i kunai se najednou rozplynou.nezmizí prostě se rozplynou jakobyje něco roztrhalo na atomy.tohle bych mohl udělat i s vámi ale tohle je jen cvičný boj...usměju se.ale začnu se bránit trochu férově...dořeknu a potom ještě řeknu.Kuro Subeta(temný meč)!a najednou se se nademnou oběví jakási černá díra a z té něco vypadne.já to chytím do ruky a portál zmizí.je to velký(asi 3x větší než já)meča váží něco kolem 200 Kg.já si ho dím v pohodě přes rameno a řeknu.budu vás šetřit...usměju se.
Návrat hore Goto down
adop

adop


Počet príspevkov : 72
Reputation : 1
Join date : 09.04.2010

Tréning Týmu 1 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning Týmu 1   Tréning Týmu 1 - Stránka 4 EmptyPo apríl 12, 2010 6:39 pm

Ren
Dostal som sa za Mizukageho a vykrikol (samozrejme aj pecate) Suiton: Mizu Rappa rutila sa na teba velka vlna.
Návrat hore Goto down
Morgen
Mizukage
Mizukage
Morgen


Počet príspevkov : 63
Reputation : 0
Join date : 09.04.2010

Tréning Týmu 1 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning Týmu 1   Tréning Týmu 1 - Stránka 4 EmptyPo apríl 12, 2010 6:42 pm

Cloud

jednoduše jsem zabodl meč do země a vlna seo něj rozpůlý a tak mě ani nezmáčí.
Návrat hore Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Počet príspevkov : 85
Reputation : 0
Join date : 09.04.2010

Tréning Týmu 1 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning Týmu 1   Tréning Týmu 1 - Stránka 4 EmptyPo apríl 12, 2010 8:03 pm

Yumi

Nešetrite nás! myslíte si že sme až taký slaboši že s nami budete jednať ako s deťmi?! zamračí sa a vytiahne niekoľko ihlíc. Stále má pripravené kawarimi.
Návrat hore Goto down
Morgen
Mizukage
Mizukage
Morgen


Počet príspevkov : 63
Reputation : 0
Join date : 09.04.2010

Tréning Týmu 1 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning Týmu 1   Tréning Týmu 1 - Stránka 4 EmptyPo apríl 12, 2010 8:16 pm

Cloud

kdybych vás nešetřil tak jste dávno mrtvý...ale co...pro jednou...řekl jsem a dal svoje ruky do nějaké zvláštní pečetě.najednou se kolem mě odlamovaly kusy zeminy a vířila kolem mě jasně černá a bílá chakra a vlasy mi jen vlály.najednou se mi uvolnilo oblečení na levé ruce a to mi spadlo a byla vidět jen černáruka s bílíma žílama.až to vše ustálotak jsem řekl.dělejte a útočte plno silou...bijju jsou povoleni...řekl jsem.
Návrat hore Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Počet príspevkov : 85
Reputation : 0
Join date : 09.04.2010

Tréning Týmu 1 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning Týmu 1   Tréning Týmu 1 - Stránka 4 EmptyPo apríl 12, 2010 8:19 pm

Yumi

-.-" toe blbosť.... sklesnuto sa spustí na zem.
Návrat hore Goto down
Morgen
Mizukage
Mizukage
Morgen


Počet príspevkov : 63
Reputation : 0
Join date : 09.04.2010

Tréning Týmu 1 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning Týmu 1   Tréning Týmu 1 - Stránka 4 EmptyPo apríl 12, 2010 8:24 pm

Cloud

švihnu rukou (levou,v té nedržím meč)a následuje ji jasně černá chakra a je obalena bílou chakrou.nesnáším když to používám...řeknu si ale slyší to i ostatní.
Návrat hore Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Počet príspevkov : 85
Reputation : 0
Join date : 09.04.2010

Tréning Týmu 1 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning Týmu 1   Tréning Týmu 1 - Stránka 4 EmptyPo apríl 12, 2010 8:28 pm

Yumi

Sklesnuto sa postaví a odskočí dalej. SPraví nejaké pečate a potom vyberie shurikeny.
Návrat hore Goto down
adop

adop


Počet príspevkov : 72
Reputation : 1
Join date : 09.04.2010

Tréning Týmu 1 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning Týmu 1   Tréning Týmu 1 - Stránka 4 EmptyPo apríl 12, 2010 9:18 pm

Ren
Ked on tak tak aj mi povedali sme dvojhlasne. Zacala ma obalovat modra chakra. Uz sa ukazal prvy ocas. Hra sa zacina zaskerili sme sa. a zautocili.
Návrat hore Goto down
Morgen
Mizukage
Mizukage
Morgen


Počet príspevkov : 63
Reputation : 0
Join date : 09.04.2010

Tréning Týmu 1 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning Týmu 1   Tréning Týmu 1 - Stránka 4 EmptyUt apríl 13, 2010 3:41 pm

Cloud

zvednul jsem meč a od něj se kunaie odrazily.jinak jsem tam jen tak stál.

(takhle vypadá ten meč)
Spoiler:
Návrat hore Goto down
adop

adop


Počet príspevkov : 72
Reputation : 1
Join date : 09.04.2010

Tréning Týmu 1 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning Týmu 1   Tréning Týmu 1 - Stránka 4 EmptyUt apríl 13, 2010 3:45 pm

Ren
Vyskocili sme a vo vzduchu spravikli pecat "Suiton: Mizu Rappa tato vlna na teba padala ako obovska kvapka vody na mravca.
Návrat hore Goto down
Morgen
Mizukage
Mizukage
Morgen


Počet príspevkov : 63
Reputation : 0
Join date : 09.04.2010

Tréning Týmu 1 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning Týmu 1   Tréning Týmu 1 - Stránka 4 EmptyUt apríl 13, 2010 3:51 pm

Cloud

dal jsem do meče černou chakru a ta se na meči rozzářila.já mečem švihl a vlna se rozpůlila.potom jsem udělal pár pečetí a na každou vlnu co teď byly jsem vystřelil bílé světlo které vlnu obalilo a já švihl rukama a obě dvě vlny teď letěly naopak na Rena.
Návrat hore Goto down
kohaku1

kohaku1


Počet príspevkov : 37
Reputation : 0
Join date : 09.04.2010
Age : 27

Tréning Týmu 1 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning Týmu 1   Tréning Týmu 1 - Stránka 4 EmptyUt apríl 13, 2010 5:25 pm

Hanae

Asi potrebuju pomoc pomyslela si ideme na to? Jasne povedal Rokubi a okolo nej zacala prudit orandzova chakra a vitvoril sa prvy chvost rozbehla spravila pecat a skrikla Suiton : Mizu Rappa zo ust sa jej vivalila obrovska vlna ktora letela na Mizukageho. respekt
Návrat hore Goto down
adop

adop


Počet príspevkov : 72
Reputation : 1
Join date : 09.04.2010

Tréning Týmu 1 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning Týmu 1   Tréning Týmu 1 - Stránka 4 EmptyUt apríl 13, 2010 5:37 pm

Ren
Ked to uz bolo skoro u nas. Uvolnili sme chakru a vodu do rozstrikalo. Ta zbran je silna povedal Sanbi. Musime sa viac snazit Dodal som Ked ta holka vystrelila Mizu Rappu, vystrelil som ju aj ja "Suiton:Mizu Rappa
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Tréning Týmu 1 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning Týmu 1   Tréning Týmu 1 - Stránka 4 Empty

Návrat hore Goto down
 
Tréning Týmu 1
Návrat hore 
Strana 4 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Tréning tým 1
» TRÉNING PRE TÍM: 1
» Tréning tým 2
» Tréning Tímu 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
naruto :: Herne miestnosti :: Water country :: Vesnica-
Prejdi na: